Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną. Zaopatrujemy hurtownie i sklepy.
Jesteśmy największą hurtownią materiałów zduńskich na terenie południowej Polski.
Żeliwny kocioł na paliwa stałe ( drewno , węgiel) - UNI

Przeznaczony do spalania drewna i węgla.

Szeroki zakres mocy od 13 do 53 kW

Wymiary: Waga: Moc nominalna: 13 kW Sprawność:
Kocioł na miał - EKA

Najbardziej ekonomiczne z kotłów opalanych miałem węglowym. Paliwem podstawowym jest węgiel kamienny - asortyment - miał klasy 15/23 o wartości opałowej 21000 KJ/kg. Zastępczo - zrębki drewna i miału, koks, mieszanka węgla i miału, brykiety węgla lub drewna. W chwili obecnej miał węglowy charakteryzuje się stosunkowo niską ceną pośród różnych rodzajów oferowanych na rynku paliw stałych. Dlatego, przy niskim zużyciu opału i bardzo dobrych właściwościach grzewczych charakteryzujących nasze wyroby, ta grupa kotłów cieszy się zasłużoną renomą wśród szerokiej rzeszy użytkowników. Elektroniczne sterowanie umożliwia nastawy wymaganych przez użytkownika temperatur we wszystkich ogrzewanych pomieszczeniach, stwarzając tym samym pełen komfort eksploatacyjny. Cała obsługa ogranicza się jedynie do jednorazowego zasypu opału, wystarczającego na 24h nieprzerwanego ogrzewania, a nawet dłużej.

Wymiary: Waga: Masa kotła w zależności od modelu [kg] 190 255 325 416 470 Moc nominalna: Moc znamionowa w zależności od modelu [kW] 10 15 25 35 45 Sprawność:
Kocioł na węgiel - "GROSZEK"

Kocioł "GROSZEK" z automatycznym podajnikiem paliwa.

Ta grupa kotłów adresowana jest przede wszystkim do użytkowników większych domów, kamienic i obiektów biurowo - handlowych, ceniących komfort cieplny przy minimum czynności obsługowych. Paliwem jest tutaj węgiel kamienny typu "groszek", obecnie szeroko dostępny w sieci handlowej, zaliczany do opału o niższej cenie. W kotłach tego typu paliwo spalane jest w specjalnym palniku retortowym z wymuszonym nadmuchem powietrza. Wysoka temperatura spalania opału powoduje dodatkowo "dopalanie" gazów, w efekcie czego ich emisja do atmosfery jest zminimalizowana przy bardzo dużej efektywności cieplnej. W tych kotłach nie występuje konieczność częstego uzupełniania zasypu. Węgiel podawany jest automatycznie, z zasobnika wchodzącego w skład wyposażenia kotła. Pełen zasobnik wystarcza na parę dni dobrego ogrzewania.

Wymiary: Waga: Masa kotła w zależności od modelu [kg] 260 325 420 470 Moc nominalna: Moc znamionowa w zależności od modelu [kW] 17 25 35 45 Sprawność:
Kocioł na pelety Eco - BLACK STAR

Nowy kocioł BLACK STAR łączy w sobie zalety automatyczne kotły na pelety:

  •   Wysoka wydajność
  •   Niewielkie rozmiary i waga kotła
  •   Lokalizacja palnika Universal w prawo lub w lewo
  •   Dyskretnej pracy automatycznej
  •   PC kotła
  •   Nowoczesny i elegancki design
  •   Wybór zakresów mocy 10 kW, 16 kW, 20 kW, 30 kW
  •   Palnik wykonane ze stali nierdzewnej

Istnieje możliwość zastosowania opału takiego jak : owies

Wymiary: Waga: Moc nominalna: Sprawność: